Godziny dostępności nauczycieli
Publicznej Szkoły Podstawowej im. Juliana Suskiego w Jasieńcu
w roku szkolnym 2023/2024 od 26.02.2024 r.
(Zgodnie z obowiązującym od 01 września 2022 r. przepisem art.42 ust.2f ustawy z 26 stycznia 1982 r. Karta Nauczyciela)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Dzień tygodnia |
Godziny |
Nr sali |
1 |
Leśniak Katarzyna |
czwartek |
7.30 - 8.30 |
GD |
2 |
Wincewicz Małgorzata |
środa |
7.30 - 8.30 |
GW |
3 |
Cholewa Czesław |
wtorek |
14.35 - 15.35 |
19 |
4 |
Cieślak Anna |
wtorek |
7.35 - 8.35 |
3 |
5 |
Dąbrowska Jadwiga |
czwartek |
7.30 - 8.30 |
16 |
6 |
Fołtyn Dorota |
wtorek |
7.30 - 8.30 |
6 |
7 |
Gołda Anna |
wtorek |
13.00 - 14.00 |
28 |
8 |
Jaroszkiewicz Beata |
poniedziałek |
13.00 - 14.00 |
22 |
9 |
Kaszuba Ewa |
wtorek |
7.30 – 8.30 |
3 |
10 |
Krawczyk Albert |
środa |
14.00 - 15.00 |
42 |
11 |
Krawczyk Monika |
poniedziałek , piątek |
7.15 - 7.45 7.15 – 7.45 |
22 22 |
12 |
Krześniak Krzysztof |
środa |
7.30 – 8.30 |
15 |
13 |
Łukasiak Anna |
piątek |
12.50 - 13.50 |
Biblioteka A |
14 |
Małachowska Danuta |
czwartek |
11.55 – 12.55 |
Świetlica B |
15 |
Matracka Lidia |
czwartek |
13.10 - 14.10 |
Biblioteka A |
16 |
Miecznik Izabela |
poniedziałek czwartek |
13.00 – 13.30 13.45 - 14.15 |
40 40 |
17 |
Molga Grzegorz |
piątek |
13.45 - 14.45 |
51 |
18 |
Naulewicz Monika |
środa |
13.00 - 14.00 |
25 |
19 |
Niczewska Ewelina |
piątek |
7.30 - 8.30 |
26 |
20 |
Olszewicz Magdalena |
piątek |
13.45 - 14.45 |
39 |
21 |
Oracz Agnieszka |
poniedziałek |
11.55 - 12.55 |
9 A |
22 |
Otulak Hanna |
czwartek |
10.00 - 11.00 |
Świetlica A |
23 |
Rudkowski Tomasz |
poniedziałek |
14.00 - 15.00 |
6 |
24 |
Sarniak Kamil |
wtorek czwartek |
13.45 - 14.15 11.55 - 12.25 |
51 51 |
25 |
Sewastianowicz Aneta |
poniedziałek |
13.45 - 14.45 |
15 |
26 |
Skoczylas Małgorzata |
poniedziałek piątek |
9.30 – 10.15 13.45 – 14.00 |
36 |
27 |
Wdowiak Beata |
środa , czwartek |
7.15 – 7.45 |
5 |
28 |
Skrzypkowska Marzanna |
poniedziałek piątek |
7.15 - 7.45 7.15 - 7.45 |
2 2 |
29 |
Smolińska Dorota |
wtorek |
13.55 - 14.55 |
21 |
30 |
Stykowska Monika |
środa |
13.45 - 14.45 |
39 |
31 |
Szwed Ewa |
poniedziałek |
13.45 - 14.45 |
28 |
32 |
Stańczak Alina |
piątek |
13.50 - 14.50 |
38 |
33 |
Tkaczyk Wanda |
czwartek |
7.30 - 8.30 |
23 |
34 |
Walczak Beata |
wtorek |
13.55 - 14.55 |
14 |
35 |
Woźniak Agata |
czwartek |
13.55 - 14.55 |
11 |
36 |
Wydrych Paweł |
czwartek |
15.00 - 16.00 |
Świelica B |
37 |
Żurawska Marzena |
środa poniedziałek |
15.05 - 15.35 15.25 – 15.55 |
8 8 |
38 |
Chodorowicz Karolina |
środa |
11.15 - 12.15 |
4 |
39 |
Świacka Małgorzata |
poniedziałek |
14.00 – 15.00 |
Świetlica A |
40 |
Nowak – Michałowska Dorota |
poniedziałek czwartek |
15.00 - 15.30 15.00 - 15.30 |
13 |