ROZKŁAD jazdy AUTOBUSÓW
w roku szkolnym 2022/2023
Dowóz uczniów w kierunkach |
||||
Dni tygodnia |
|
|
BronisławówMiedzechów |
Turowice |
|
7:45 – 8:20 |
7:00 – 7:21 |
7:00 – 7:20 |
7:25-7:35 |
Odjazd uczniów |
||||
Poniedziałek
|
13:55 (rozkł. 5) |
12:05 (rozkł. 1) |
13:05 (rozkł. 2) 14:00 (rozkł. 2A) |
13:05(rozkł.6) 14:45(rozkł.6) |
Wtorek
|
13:55 (rozkł. 5) |
12:05 (rozkł. 1) 13:05 (rozkł. 3) |
13:05 (rozkł. 2) 14:00 (rozkł. 2A) |
13:05(rozkł.6) 14:45(rozkł.6) |
Środa |
13:55 (rozkł. 5) |
12:05 (rozkł. 1) |
13:05 (rozkł. 2) 14:00 (rozkł. 2A) |
13:05(rozkł.6) 14:45(rozkł.6) |
Czwartek |
13:55 (rozkł. 5) |
12:05 (rozkł. 1) |
13:05 (rozkł. 2) 14:00 (rozkł. 2A) |
13:05(rozkł.6) 14:45(rozkł.6) |
Piątek |
13:55 (rozkł. 5) |
12:05 (rozkł. 1) 13:05 (rozkł. 3) |
13:05 (rozkł. 2) 14:00 (rozkł. 2A) |
13:05(rozkł.6) 14:45(rozkł.6) |
Rozkład nr 1 (12.05/14.45) Jasieniec- W. Boglewska- Boglewice- Osiny- Osiny II- Boglewice- Ignaców- Ryszki- Gołębiów- Bronisławów- Franciszków- Stefanków- Miedzechów (szkoła)- Olszany- Jasieniec.
Rozkład nr 2 (13.05) Jasieniec- Olszany- Olszany (skrzyż. droga Falęcin)- Miedzechów- Stefanków I- Stefanków II- Franciszków- Bronisławów- Gołębiów- Murowanka.
Rozkład nr 2A (14.00) Jasieniec- Olszany- Olszany (skrzyż. droga Falęcin)- Miedzechów- Stefanków I- Stefanków II- Franciszków- Bronisławów- Gołębiów- Nowa Wieś - Ryszki- Boglewice – W. Boglewska –Jasieniec
Rozkład nr 3 (13.05) Jasieniec- W.Boglewska- Boglewice- Osiny- Osiny II- Ignaców- Osiny- Boglewice- W. Boglewska- Jasieniec.
Rozkład nr 4 (14.04) Jasieniec PSP—Jasieniec- Warpęsy- Gniejewice- Gośniewice- Alfonsowo- Łychów- Michałówka- Koziegłowy.
Rozkład nr 5 (13.55/14.45) Jasieniec- PSP Jasieniec- Gniejewice- Gośniewice- Tworki- Justynówka- Łychów- Zbrosza- Koziegłowy- Łychowska W.- Przydróżek- Łychowska W.- Michałówka- Łychów- Gośniewice- Gniejewice- Jasieniec.
Rozkład nr 6 (13.05) Jasieniec-Turowice- Jasieniec
(14.45) Jasieniec- Turowice - Grójec