• Konkurs "Botaniczne Zmagania"

    W czerwcu zakończyliśmy konkurs pod hasłem: „Botaniczne zmagania”, w którym uczniowie mieli okazję wykazać się pasją do botaniki. W ramach konkursu, uczniowie przygotowali zielniki, które zachwyciły swoją różnorodnością, starannością wykonania oraz kreatywnością.

    Celem konkursu "Botaniczne Zmagania" było:

    - Zwiększenie zainteresowania uczniów botaniką i przyrodą.

    - Rozwijanie umiejętności rozpoznawania i opisywania roślin.

    - Promowanie aktywności na świeżym powietrzu i kontaktu z naturą.

    - Kształtowanie postaw proekologicznych i troski o środowisko naturalne.

    Uczestnicy konkursu przez kilka tygodni zbierali różnorodne gatunki roślin, które następnie suszyli i opisywali. Każdy zielnik zawierał informacje na temat wyglądu rośliny, jej środowiska naturalnego, a także ciekawostki i zastosowania w medycynie lub kuchni.

    W konkursie przyznano trzy równorzędne miejsca.

    Z przyjemnością ogłaszamy, że laureatami konkursu zostały: Julia Leszczyńska, Julia Kiljańska i Pola Kacprzak.

    Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki, a zwycięzcy – nagrody rzeczowe w postaci książek Biologia- Campbell. Nagrody zostały sfinansowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie w ramach projektu: „Ekopracownia- zielone serce szkoły”.

    Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie Dziękujemy również rodzicom za wspieranie dzieci w ich botanicznych przygodach.

  • Ogólnopolski Konkurs z matematyki "Leon"

    Uczniowie klasy II A pod kierunkiem wychowawczyni Pani Beaty Wdowiak wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z matematyki "Leon". W formie pisemnej w sesji wiosennej z zadaniami otwartymi i zamkniętymi przystąpiło 14 uczniów. W konkursie wyłoniono 11 laureatów i 3 wyróżnienia. Jest to wielki sukces naszych uczniów! Ogólnopolski konkurs matematyczny jest sposobem na rozbudzenie motywacji do rozwoju zdolności ścisłych oraz sposobem na czerpanie radości z odkrywania tajników królowej nauk. Dodatkowo pozwala wyłonić małych geniuszy w tej dziedzinie. GRATULACJE!!!

    Laureaci:                                   Wyróżnienie:

    1. Adam Pruszkowski                        1. Zuzanna Skrzypkowska
    2. Aleksander Zandecki                     2. Gracjan Tkaczyk
    3. Leon Lasota                                   3. Nadia Bąder
    4. Anna Przybylska
    5. Lena Poniewierska
    6. Tymon Tennou
    7. Tymoteusz Rybicki
    8. Adam Dąbrowski
    9. Mikołaj Niczewski
    10. Franciszek Trzaska
    11. Iga Wicińska
  • Bezpieczne wakacje

    Bezpieczne wakacje

    13 czerwca 2024r. w naszej szkole odbyła się prelekcja dla kas 0-VIII z przedstawicielem KP Policji  w Grójcu asp. sztab.  Eweliną Kozdruj dotycząca "Bezpiecznych wakacji". Przypomniano uczniom zasady bezpiecznego wypoczynku nad wodą, bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym ze szczególnym zwróceniem uwagi na rowerzystów oraz sposobie postępowania w kontakcie z osobą nieznajomą, ze szczególnym uwzględnieniem korzystania z portali internetowych oraz różnego rodzaju komunikatorów. Dla przypomnienia przedstawione zostały również zasady korzystania z telefonu alarmowego 112.

    Koordynator ds. bezpieczeństwa

     Beata Wdowiak

     

  • Uwaga!!!

    Uwaga!!!

    Prosimy o zapoznanie się z zasadami zwrotu podręczników w roku szkolnym 2023/2024 w zakładce Biblioteka lub poprzez kliknięcie w link poniżej:

  • Konkurs z języka angielskiego - The Big Challenge.

    The Big Challenge to ogólnopolski konkurs z języka angielskiego dla uczniów klas 4-8 szkoły podstawowej. Konkurs był przeprowadzony online w kwietniu 2024r. Pytania obejmowały  wiedzę z zakresu kultury, historii krajów anglojęzycznych, zagadnień gramatycznych oraz badały rozumienie teksów słuchanych. Na początku czerwca poznaliśmy wyniki oraz otrzymaliśmy nagrody. Każdy uczestnik otrzymał dyplom, certyfikat oraz drobne nagrody rzeczowe: naklejki, ołówki, plakaty, notesy, książki. Gratulujemy osiągniętych wyników i zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

  • Konkurs „Lapbook jako kreatywna prezentacja wiedzy”.

    7 czerwca 2024r. odbyło się rozdanie nagród za udział w  szkolnym konkursie „Lapbook jako kreatywna prezentacja wiedzy”, który był skierowany do uczniów klas piątych i szóstych. Zadaniem uczniów było wykonanie lapbooka  na wybrany temat: odnawialne źródła energii lub segregacja  śmieci. Napłynęło wiele prac, uczniowie wykazali się dużą kreatywnością i starannością wykonanych prac. Wszyscy uczniowie zostali nagrodzeni  dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi : książkami i pen drivami.  Nagrody zostały sfinansowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie w ramach projektu: „Ekopracownia- zielone serce szkoły”.

    Gratulujemy  wszystkim  uczestnikom konkursu.

    Wyniki konkursu:

    I miejsce- Oliwia Bąk  klasa 5A

    II miejsce – Lena Podymniak  klasa 6A

    III miejsce- Zofia Wenda klasa 5A

    Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

  • Projekt "Europa i ja"

    Projekt "Europa i ja"

    W roku szkolnym 2023/24 uczniowie klas 5a i 5c brali udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym „Europa i ja”.

    Celem projektu było rozbudzanie w młodym pokoleniu zainteresowań związanych z krajami europejskimi, wzbogacanie wiedzy uczniów na temat języka, kultury, obyczajów innego państwa oraz kształtowanie postawy szacunku wobec innych kultur. Europejskim krajem, który postanowili poznać uczniowie z klasy 5a była Francja natomiast klasa 5c wybrała Hiszpanię. Projekt wymagał realizacji 8 zadań, które uczniowie wykonywali na godzinach wychowawczych.  Zadnia, które wykonywali uczniowie to m.in. zapoznanie się z symbolami narodowymi (flaga, hymn, godło), wykonanie słownika obrazkowego, wysłuchanie słuchowiska/obejrzenie bajki w języku obcym, wykonanie plakatu o zwierzętach i roślinach charakterystycznych dla Francji/Hiszpanii, europejskie zabawy, nauka liczebników, atrakcje Madrytu i Paryża, sławni Europejczycy, wysłuchanie hiszpańskiej/francuskiej muzyki, europejska kuchnia, wysłanie pocztówki. Uczniowie bardzo zaangażowali się w wykonanie przydzielonych zadań, wykazali się dużą kreatywnością i owocną  współpracą w grupach.

    Za zrealizowane działania klasy otrzymały certyfikaty i podziękowania. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

  • Wycieczka klasy 5b, 6a i 6b do Żelazowej Woli i Nieborowa

    Wycieczka klasy 5b, 6a i 6b do Żelazowej Woli i Nieborowa

    W piątek, 7 czerwca, uczniowie z klasy 5b, 6a i 6b pod  opieką  p. Anny Gołdy, p. Anny Cieślak oraz p. Danuty Małachowskiej udali się na długo oczekiwaną wycieczkę. Naszą przygodę rozpoczęliśmy od Żelazowej Woli, gdzie zwiedziliśmy oficynę, w której urodził się najwybitniejszy polski kompozytor – Fryderyk Chopin. W zwiedzanych przez nas izbach mogliśmy podziwiać własnoręcznie pisane przez kompozytora listy i zapiski bądź ich repliki. Przyjrzeliśmy się również zdjęciom ukazującym, jak budynek zmieniał się na przestrzeni wieków. W jednym z pokojów mogliśmy zobaczyć fortepian, na którym według rodzinnej legendy grywał w Paryżu Fryderyk Chopin w czasie odwiedzin u polskiego malarza Januarego Suchodolskiego. Przez krótką chwilę rozkoszując się promieniami letniego słońca mogliśmy posłuchać utworów Fryderyk Chopina granych na żywo przez bardzo młodego, utalentowanego artystę - Mikołaja Brzostowicza. Następnie spacerowaliśmy alejami przepięknego parku, gdzie oprócz pomników Chopina podziwialiśmy jego różnorodną  roślinność. Następnie udaliśmy się do Nieborowa, gdzie zwiedziliśmy XVII - wieczny pałac Radziwiłłowów, który zachwyci nas barokowym wystrojem, zwłaszcza jego stylowe meble, tkaniny, obrazy i rzeźby. Po drodze zatrzymaliśmy w restauracji McDonald’s, aby coś zjeść i odpocząć w  podróży.

    To był ciekawy dzień, pełen zaskakujących wydarzeń, wspaniałych zabytków, nietypowa lekcja historii, która na pewno pozostanie nam w pamięci.

  • Edukacja z wojskiem

    Edukacja z wojskiem

    10 czerwca 2024 roku odbyły się zajęcia dla uczniów klasy VII B z edukacji proobronnej „EDUKACJA Z WOJSKIEM” w formie teoretycznej i praktycznej, które realizowane są przez żołnierzy Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej wyznaczonych przez Ministra Obrony Narodowej.

    Celem przedsięwzięcia jest:

     podniesienie świadomości dzieci i młodzieży w obszarze bezpieczeństwa;

    1. kształtowanie odpowiednich postaw w sytuacjach zagrożenia;
    2. poznanie i stosowanie zasad reagowania w sytuacjach zagrożenia, w tym bezpośredniego zagrożenia życia i zdrowia;
    3. nabycie praktycznych umiejętności zachowania w sytuacjach zagrożenia;
    4. wzrost zainteresowania uczniów zagadnieniami związanymi z tematyką obronności;
    5. nauka bezpiecznego poruszania się w sieci oraz krytycznej analizy informacji dostępnych w Internecie.

    Koordynator ds. bezpieczeństwa

    Beata Wdowiak

     

  • Dzień Dziecka w PSP Jasieniec

    Dzień Dziecka w PSP Jasieniec

    29 maja 2024 roku z inicjatywy Pani Dyrektor Katarzyny Leśniak odbył się w naszej szkole Dzień Dziecka. Po oficjalnych powitaniach ważnych osobistości zaprezentowała się grupa wokalno – taneczna, wyróżniona na Festiwalu Piosenki o Zdrowiu w Grójcu z piosenką „Dzięki że jesteś eko”. Zespół wystąpił w następującym składzie: Zofia Wenda i Zuzanna Makowska – uczennice klasy V a oraz Łucja Przybylska, Alicja Balcerowicz, Hanna Kwiatkowska i Zuzanna Krakowiak - uczennice klasy IIc.

    Zaprezentowali się również uczniowie klasy VIIa i VII b wyśmienitą sztuką „Romeo i Julia”, przekształconą w formę kabaretową, angażując w to nauczycieli naszej szkoły. Znakomite kreacje stworzyli Pan Albert Krawczyk, udając trzeszczący balkon, Pan Tomasz Rudkowski jako księżyc oraz niezrównana Pani Dorota Fołtyn w roli słońca, która jasnym swym uśmiechem i aparycją uczyniła z tej gwiazdy nie tylko promienne słońce, ale i urocze Wenus. Uczniowie gromkimi brawami oraz żywą reakcją zintegrowali się z artystami tworząc niepowtarzalny klimat.

    Następnym punktem tego dnia były stacje zadaniowe mieszczące się w hali sportowej. Uczniowie chętnie brali udział w różnych konkurencjach, także sportowych, prezentując swoje zdolności logicznego myślenia, szybkich odpowiedzi oraz wiedzy nabytej w szkole. Wymienić tu należy następujących nauczycieli zaangażowanych w to przedsięwzięcie: Panie: Ewelina Niczewska i Monika Stykowska – stacja zagadek z języka polskiego, Pan Paweł Wydrych z arcytrudną konkurencją picia soku z cytryny z uśmiechem (ileż witaminy C zasiliło naszych milusińskich), Panie Alina Stańczak i Dorota Fołtyn – eksperymenty przyrodniczo – robotyczne (czyżby zaszczepiły pasje dla przyszłych inżynierów?), Pani Ewa Kaszuba z warsztatami przyrodniczo – chemicznymi (można czuć chemię do przyrody? W naszej znakomitej szkole można). Panie: Izabela Miecznik, Małgorzata Skoczylas i Danuta Małachowska – stacja zadań matematyczno – fizycznych (wiecie jaką ma wartość liczba PI do dziesiątego miejsca po przecinku albo jaki jest wzór na natężenie prądu znając opór obciążenia przy podanym napięciu?), Panie Anna Cieślak i Anna Gołda – stacja języka angielskiego (dla przyszłych poliglotów, podróżników i globtroterów). Panie Monika Naulewicz i Magdalena Olszewicz – stanowisko geografii (puzzle i gry tematyczne).

    Zabawy sportowe na boisku szkolnym, m.in.: rzut woreczkiem do celu, slalom zręcznościowy czy wyścigi ze skakankami zorganizowały Panie: Marzanna Skrzypkowska, Karolina Chodorowicz, Beata Wdowiak oraz Lidia Matracka

    Serdecznie dziękujemy naszym sponsorom, bez których ten dzień nie mógłby się odbyć:

    Wójt Gminy Jasieniec Marta Cytryńska, Bank Spółdzielczy w Warce, Ferrero, Faurecja, Kwaśniewscy, Creative studio, Fotografia i Film oraz oczywiście Rada Rodziców, bez której nie może odbyć się żadna uroczystość.

  • Wycieczka klasy Va i Vc

    06.06.2024r. uczniowie klas 5a i  5c  wraz z wychowawcami p. Dorotą Fołtyn, p. Magdaleną Olszewicz i Wandą Tkaczyk wybrali się na wycieczkę do Warszawy. Pierwszym punktem był fitness w parku trampolin .Trening na trampolinach to nie tylko zabawa, ale także rewelacyjny sposób na poprawę swojej kondycji i osiągnięcie wymarzonej sylwetki. Skakanie na trampolinie to dynamiczny i intensywny trening kardio, który angażuje wiele grup mięśniowych, przyspiesza spalanie kalorii i poprawia wydolność organizmu.Hangar 646 to miejsce, gdzie trening na trampolinach staje się niezwykłą przygodą. Uczniowie mieli okazję połączenia aktywności fizycznej z rozrywką.Na zakończenie zmęczeni i głodni pojechaliśmy do McDonlads.Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galeri

  • Warsztaty Młodego Cukiernika w klasie 2 b

    Warsztaty Młodego Cukiernika w klasie 2 b

    W dniu 4 czerwca 2024 r. odbyły się warsztaty młodego cukiernika, podczas których uczniowie klasy 2 b zgłębili tajniki sztuki cukierniczej. Celem warsztatów była nie tylko nauka podstawowych technik cukierniczych, ale również rozwijanie kreatywności, zdolności manualnych oraz pasji do pieczenia i dekorowania ciast. Udział w warsztatach cukierniczych stymuluje wyobraźnię i pomysłowość uczestników, zachęcając ich do tworzenia własnych, unikalnych dekoracji i przepisów. Praca z narzędziami cukierniczymi wymaga precyzji i koordynacji ruchowej, co pomaga w rozwijaniu zdolności manualnych. Zaangażowanie w warsztatach cukierniczych przynosi wiele korzyści, zarówno na płaszczyźnie rozwoju osobistego, jak i społecznego. Uczestnicy nie tylko zdobywają nowe umiejętności, ale również rozwijają swoje zdolności interpersonalne, kreatywność oraz pewność siebie. Warsztaty te były dla uczniów doskonałą okazją do nauki przez zabawę, co sprawiło, że były one nie tylko edukacyjne, ale również niezwykle przyjemne.

  • Międzyszkolny Konkurs „Promujemy odnawialne źródła energii”

    28 maja 2024r. gościliśmy w naszej szkole uczniów z zaprzyjaźnionych szkół: Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Gabriela Narutowicza w Grójcu, Publicznej Szkoły Podstawowej im. Czesława Sadłowskiego w Zbroszy Dużej i Publicznej Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Częstoniewie. Uczniowie uczestniczyli w Międzyszkolnym Konkursie „Promujemy Odnawialne Źródła Energii”. Celem konkursu było zwiększenie świadomości na temat znaczenia odnawialnych źródeł energii oraz promowanie ich wykorzystania w codziennym życiu.

    Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody: tablet, drukarkę oraz głośnik bezprzewodowy. Nagrody zostały sfinansowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie w ramach projektu: „Ekopracownia- zielone serce szkoły”.

    Podczas konkursu uczniowie rozwiązali test, a następnie wysłuchali prezentacji przygotowanej przez uczniów klas siódmych na temat: „Tajemnice jasienieckich stawów”, w której przedstawiono analizę mikroskopową i chemiczną wód stawów w Jasieńcu.

    Wyniki konkursu:

    I miejsce- Maja Stykowska- PSP Jasieniec

    II miejsce- Maciej Okolus- PSP w Zbroszy Dużej

    III miejsce- Julia Leszczyńska- PSP Jasieniec

                       Bartłomiej Trynkus- PSP 1 w Grójcu

  • Uwaga!

    Uwaga!

    Piątek, 31.05.2024 r, jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

  • Harmonogram

    Organizacji Dnia Dziecka

    w Publicznej Szkole Podstawowej im. J. Suskiego w Jasieńcu
    29 maja 2024

    USTALENIA OGÓLNE

     

    1. Wszyscy uczniowie przychodzą do szkoły zgodnie z planem.
    2. W szkole odbywają się 2 pierwsze lekcje.
    3. Uczniowie do godz. 9.30 przebywają w klasach, po czym pod opieką nauczycieli udają się na boisko szkolne.
    4. Uczniowie kończą zajęcia według planu.
    5. Dwie pierwsze lekcje 7.45 – 9.30 oraz lekcje po zakończeniu pikniku (7 i 8 – od godz. 13.00 do 14.35) odbywają się zgodnie z planem.
    6. Świetlica w tym dniu pracuje zgodnie z planem.
    7. Uczniowie przychodzą bez plecaków. Każdy uczeń powinien być wyposażony w bidon na wodę.
    8.  W dniu 29.05.2024r. każdy uczeń przychodzi do szkoły w wygodnym stroju i obuwiu sportowym.
    9. Autobusy szkolne kursują według obowiązującego rozkładu.
    10. W dniu 29.05.2024r. będą uczniom korzystającym z kateringu wydawane obiady.
    11. Poczęstunek dla uczniów i osób dorosłych przygotowuje Rada Rodziców (grill).

     

    HARMONOGRAM UROCZYSTOŚCI

    1. Uroczyste rozpoczęcie imprezy o godz. 9.30 na boisku szkolnym.
    2. Powitanie gości i społeczności szkolnej.
    3. Przedstawienie harmonogramu i osób prowadzących imprezę.
    4. Ekopiosenka „Dzięki, że jesteś eko” w wykonaniu uczennic klasy V A i II C.
    5. Taniec nowoczesny w wykonaniu szkolnej grupy teatralnej „Scaena”.
    6. Skecz kabaretowy „Romeo i Julia” w wykonaniu szkolnej grupy teatralnej „Scaena”.
    7. Występ taneczny uczniów PSP Jasieniec ze Szkoła Tańca „Emotion”.
    8. Otwarcie Ekopracowni z udziałem przedstawicieli Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.
    9. Stacje zadaniowe (I) oraz zawody sportowe dla klas IV – VIII – hala sportowa.
    10. Taniec z udziałem publiczności.
    11. Zabawy sportowe (II) dla klas I – III – boisko szkolne.
    12. Animacje – boisko szkolne
    13. Zjeżdżalnie, darty – boisko szkolne
  • Zebranie z rodzicami

    Zebranie z rodzicami

    Zebranie z rodzicami odbędzie się dn. 27.05. 2024 roku (poniedziałek) o godzinie 17.00 Wychowawcy spotkają się z rodzicami w następujących salach lekcyjnych:

     

    IA - 4 (blok A)

    IB - 2 (blok A)

    IIA - 5 (blok A)

    IIB - 3 (blok A)

    IIC - 13 (blok A)

    IIIA - 10 (blok A)

    IIIB - 9 (blok A)

    IIIC - 11 (blok A)

    IVA - 18 (blok A)

    IVB - 17 (blok A)

    VA - 27 (blok B)

    VB - 28 (blok B)

    VC - 40 (blok B)

    VIA - 25 (blok B)

    VIB - 23 (blok B)

    VIC - 26 (blok B)

    VIIA - 39 (blok B)

    VIIB - 15 (blok B)

    VIII - 36 (blok B)

     

    Zapraszamy !

  • Wycieczka klas IV do Warszawy

    Wycieczka klas IV do Warszawy

    W pierwszej części wycieczki uczniowie mieli okazję uczestniczyć w spektaklu teatralnym pt. „Dziewczynka z zapałkami. Świat smogu”. Przedstawienie to było niezwykle edukacyjne i dotyczyło ważnych problemów związanych z ochroną środowiska. Aktorzy, wykorzystując różne formy artystycznego przekazu, uwrażliwiali widzów na tematy takie jak:

    • Problem smogu i jego cykliczne powracanie.
    • Spalanie odpadów w przydomowych piecach.
    • Zagrożenia związane z zanieczyszczeniem powietrza.
    • Promowanie zasad segregacji odpadów i właściwego postępowania z odpadami komunalnymi.

    Spektakl nie tylko dostarczył uczniom wiedzy na temat ekologii, ale także skłonił ich do refleksji nad wpływem codziennych działań na stan środowiska naturalnego oraz zdrowie i życie ludzi.

    Drugim punktem programu była wizyta w centrum rozrywki, gdzie uczniowie mieli okazję zapoznać się z zasadami gry w kręgle. Ta część wycieczki była nie tylko formą zabawy, ale również ważnym doświadczeniem społecznym. Dzieci mogły:

    • Rozwijać umiejętności niezbędne do życia w grupie.
    • Ćwiczyć prawidłowe zachowania w sytuacjach typowych i nietypowych.
    • Wzmacniać więzi koleżeńskie i uczyć się współpracy oraz zdrowej rywalizacji.

    Gra w kręgle pozwoliła uczniom na rozwijanie umiejętności społecznych i integrację  w nieformalnej, luźniejszej atmosferze.

    Wycieczka do Warszawy była udanym i wartościowym doświadczeniem dla uczniów klas IV a i b. Połączenie edukacji ekologicznej ze społeczną integracją w centrum rozrywki stworzyło doskonałe warunki do nauki i zabawy. Uczniowie wrócili z wycieczki z nowymi doświadczeniami i wiedzą, które na pewno będą mogli wykorzystać w przyszłości.

    Wychowawcy:

    Dorota Smolińska

    Izabela Miecznik

  • Dzień matki w klasie IIIb

    Zapraszamy do obejrzenia krótkiego przedstawienia przygotowanego przez klasę III b wraz z wychowawczynią, p. Agnieszką Oracz z okazji Dnia Matki.

  • Konkurs Krzyżówkowy "8 maja Dzień Bibliotekarzy, 15 maja Dzień Rodziny"

    W maju przeprowadziliśmy w świetlicy szkolnej kolejny konkurs. Tym razem do rozwiązania była krzyżówka. Podpowiedzi do krzyżówki można było odnaleźć w książkach dla dzieci, które zagościły na naszej świetlicowej półce. W konkursie wzięło udział 16 uczniów i uczennic. A oto osiągnięcia:

    I miejsce: 

    Pięta Hanna 1b, Lisiecki Bernard 1b, Wojciechowska Oliwia 3c, Dąbrowska Kinga 4b, Przybylska Wiktoria 4a, Tobiasz Barbara 4a, Brzeziński Jakub 4a, Paciorkowska Nikola 6c, Paciorkowska Adriana 4a, Magdziarz Łucja 2b, Skrzypkowska Zuzanna 2a, Skrzypkowska Blanka 1b

    II miejsce : 

    Janus Stanisław 3b, Piotrowska Natalia 6c

    III miejsce:

     Mydłowska Alicja 3c,  Charciński Jakub 4a,

    Wszyscy uczniowie otrzymali nagrody, a były to artykuły piśmiennicze. Nagrody wręczyła Pani Dyrektor Katarzyna Leśniak.

  • Międzyszkolny konkurs dla uczniów szkół podstawowych

strona:

Aktualności

Kontakt

  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Juliana Suskiego
    Publiczna Szkoła Podstawowa im. Juliana Suskiego, ul. Szkolna 7, 05-604 Jasieniec
  • (+48) 66 167 35 - sekretariat szkoły i dyrektor
    (+48) 66 135 03 - wicedyrektor szkoły

Galeria zdjęć